Ne të ndihmuar botën në rritje që nga viti 1995

About Us

Guangzhou Hongyao Animation Software Technology Co., Ltd është një lojëra ofruesi kryesor zgjidhje dhe prodhuesit e makinave lojë arcade në Kinë. Markë Poker Kazino ndërtuar sipër 10 vjet, dhe ka qenë vazhdimisht i dedikuar për hartimin dhe zhvillimin e lojërave animacion, shumë e lojrave të saj janë shumë të popullarizuara në SHBA, south American, Malaysia, Indonezi dhe vende të tjera. Hongyao ka ndërtuar R & D të fortë ,dhe aftësinë e prodhimit për të prodhuar të gjitha llojet e makinave Arcade, dhe kanë formuar një produkteve të plotë arcade , përfshirë peshkimi game Makinë, kumar slot game machine, monedhë operuar makina lojë dhe makina shpengimit etj. Hongyao gjithashtu ofrojnë pjesët dhe komponentët, customizing software për të akomoduar tregjet, ose duke ndihmuar të hulumtimit ide të reja me çmime prizë fabrika dhe produkte me cilësi të mirë, realizojnë të fitojë të fitojë bashkëpunim.

Sherbime

Nëse keni nevojë Kumar zgjidhje game makine ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për progres të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni
HULUMTIMI TANI